Васильківська міська Станція юних натуралістів

Меню сайту
Категорії розділу
Мої файли [7]
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 38
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Файли » Мої файли

На допомогу керівнику гуртка
14.11.2014, 10:52

Схема оформлення конспекту гурткового заняття

(ІІ варіант)

 

Тема заняття.

Мета:

1.     Забезпечення засвоєння знань про……….

 2.    Узагальнити знання учнів про ……………

 3.     Продовжити формувати уявлення про основні біологічні явища:

Розвиваюча мета:

 1.    Розвивати творчу активність, пізнавальні інтереси учнів.

 2.   Продовжити формувати вміння:

 а) працювати з малюнками, таблицями, додатковою літературою, скласти план, закласти дослід, провести спостереження, працювати з рослинами, тваринами тощо;

 б) порівнювати, узагальнювати, робити висновки;

 в) дати додаткові знання про.................                                                                    |

 3.   Поглибити знання про

Виховна мета.

Світоглядна. Сприяти  формуванню в учнів уявлення  про історичний розвиток світу, зв'язок теорії з практикою.

Екологічна.

1.  Переконати учнів у необхідності охорони………..

2.  Формувати екологічний світогляд…………..

3.  Забезпечити розвиток основ

Профорієнтаційна:

4.   Ознайомити  учнів з  професіями пов'язаними з використанням  знань з біології в народному господарстві.

Етична. Сприяти формуванню етичних взаємовідносин у колективі

(доброзичливості, взаємодопомоги, справедливості).

Естетична.

Розвивати в учнів почуття прекрасного, художнього смаку, уміння пізнавати і створювати красиве.

Тип заняття. Заняття засвоєння нових знань, умінь та практичних навичок, формування умінь та навичок їх застосування: узагальнення ; комбінований.

Форма заняття: бесіда і т.д.

 Методи та прийоми:

Інформативно-рецентивний;

а) мовний (розповідь, бесіда, інструктаж, робота з довідковою літературою.

б) наочний (демонстрація предметів, явищ, посібників);

в) практичний (праця на ділянці, у теплиці, лабораторна, практична робота, екскурсія, експедиція,).

2. Репродуктивний (ігри, вікторини, кросворди, загадки, конкурси).

3. Пошуковий (евристична бесіда, застосувально-творчий, групові форми роботи, взаємопов'язані запитання

4. Навчально-дослідний (дослідницька робота, спостереження, самостійна творча робота - реферати, статті

Обладнання: таблиці,  плакати, саморобні посібники, ксерокопії, схеми, моделі, муляжі, гербарії, живі рослини, тварини, технічні засоби навчання, роздатковий матеріал, демонстраційний матеріал, виставка літератури).

Хід заняття (його структура):

 Вступна частина;

а) організація гуртківців до навчання;

б)     визначення освітньо-виховної та розвиваючої мети заняття ;

в) обговорення попередньої теми.

 Основна частина:

а) коротка інформація керівника про матеріал нової теми;

б)    включення гуртківців в самостійне осмислення теми нового матеріалу.

в) оволодіння новими науковими термінами, правилами, технікою, способом практичних умінь.

г) підведення гуртківців до узагальнень, обґрунтувань, висновків на основі засвоєння матеріалу.

Заключна частина заняття,

а) обґрунтування гуртківцями можливості використання отриманих знань, умінь, навичок в практичних умовах;

б) загальний підсумок заняття з відзначенням його позитивних та негативних моментів.   

 

 

Категорія: Мої файли | Додав: admin
Переглядів: 413 | Завантажень: 0 | Коментарі: 1 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 1
1 Хімія  

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Вхід на сайт
Пошук
Друзі сайту
  • Create a free website
  • uCoz Community
  • uCoz Textbook
  • Video Tutorials
  • Official Templates Store
  • Best Websites Examples

  • Copyright MyCorp © 2024